• Projektanci
 • Zwroty

  Drogi Kliencie,

  Twoja satysfakcja z zakupów i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Dlatego też kupując w sklepie PolscyProjektanci.com masz możliwość dokonania zwrotu zakupionych produktów w okresie 14 dni od dnia doręczenia paczki z Twoim zamówieniem. Poniżej krótka informacja co zrobić, aby szybko i sprawnie taki zwrot wykonać.

  1. Przede wszystkim poinformuj nas o tym, że chciałbyś / chciałabyś taki zwrot zrobić. Pozwoli nam to na uniknięcie nieporozumień, wysyłki pod zły adres, po prostu będziemy wiedzieli, że paczka od Ciebie na dniach do nas dotrze.

  -> Wyślij do nas mail na adres: kontakt@polscyprojektanci.com

  -> W tytule wiadomości wpisz "awizacja zwrotu"

  -> W treści maila napisz nam co chciałbyś / chciałabyś zwrócić.

  2. W odpowiedzi na Twoją wiadomość wyślemy Ci instrukcje jak postępować w dalszej kolejności, abyśmy jak najszybciej zajęli się sprawą Twojego zwrotu, aby paczka dotarła do nas szybko i sprawnie, abyśmy mogli szybko zwrócić pieniądze na Twój rachunek.

  3. Kiedy Twój zwrot już do nas dotrze sprawdzimy czy zwracane rzeczy nie są uszkodzone i pobrudzone. Jeżeli wszystko jest OK, poinformujemy Cię o tym w osobnej wiadomości i zlecimy przelew na Twój rachunek lub wymienimy produkt jeżeli zwrot wiąże się ze zmianą rozmiaru.

  4. NIE przyjmujemy zwrotów bielizny osobistej oraz kosmetyków.

  Zapraszamy serdecznie i życzymy samych pozytywnych wrażeń !

  Ekipa PolscyProjektanci.com

  do góry
  Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.