Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Wszystkie nasze nadruki są tworzone ręcznie za pomocą piórka i tuszu, przez zdolnego artystę plastyka – Jarka Gewinnera, natomiast przetwarzane na formę odzieżową przez Gosię Gewinner.
Nasz zespół świetnie się uzupełnia, a charaktery tworzą fuzję fantazji i praktycznego podejścia, dzięki czemu nasze projekty są jednocześnie pomysłowe, pełne polotu, a zarazem wygodne i komfortowe w użytkowaniu.


Deep Forest FABRYKA

Deep Forest FABRYKA
Deep Forest FABRYKA

KONCEPCJA

Grafika „Fabryka Snów” przedstawia scenę z życia dziwnego, fabrycznego miasta, a właściwie fabryki, która sama jest miastem. To tajemnicze fabryko-miasto składa się z gąszczu budynków, maszynerii, rur i połączeń pomiędzy nimi, przeplatanego skomplikowanymi labiryntami bez wyjścia i enigmatycznymi konstrukcjami.

Jest to wizja iście post apokaliptyczna, wyobrażenie o tym, jak nasz świat może wyglądać w dalekiej przyszłości. To odrealnione miejsce sprawia wrażenie zawieszonego w czasie i przestrzeni, zdaje się przekazywać zaszyfrowaną wiadomość z przyszłości. Struktura obrazu jest utkana z setek maleńkich elementów, z których każdy stanowi osobne dzieło sztuki.

Nawet wielogodzinna kontemplacja tego rysunku nie wystarczy, aby odkryć wszystkie poszczególne elementy.

Wysyłka w: 2 dni

Cena: 500,00 zł
szt.

Deep Forest MELANCHOLIA

Deep Forest MELANCHOLIA
Deep Forest MELANCHOLIA

KONCEPCJA

„Melancholia” to surrealistyczna wizja złożona z tak wielu elementów, że nie sposób opisać ich wszystkich. Ten niezwykle złożony krajobraz jest zbudowany z kilku łączących się ze sobą planów architektonicznych ujętych w mistrzowsko skonstruowanej perspektywie.

Zestawione ze sobą surrealistyczne elementy architektoniczne i zwierzęce tworzą oszałamiający popis możliwości wyobraźni twórcy. Obraz ma stanowić przeciwwagę dla zwyczajnej codzienności. Czyż nie jest przyjemnie czasem oderwać się od rzeczywistości i śnić na jawie, i po prostu marzyć? Daj się ponieść fantazji, jak Alicja w Krainie Czarów wybierz się w magiczną podróż po świecie „Melancholii”.

Wysyłka w: 2 dni

Cena: 400,00 zł
szt.

Deep Forest MUSZLE

Deep Forest MUSZLE
Deep Forest MUSZLE

KONCEPCJA

Tematem obrazu jest piękna perła zamieszkała w muszli, która dojrzewała gdzieś na dnie oceanu, a teraz tworzy martwą naturę wraz z motylem, ważką, muszlami i kwiatami. W tle został wprowadzony delikatny akcent kolorystyczny w odcieniu zielono-turkusowym, stanowiący nawiązanie do koloru wody ciepłych mórz.

Ten bardzo dekoracyjny i ozdobny rysunek, stanowi przyciągający wzrok akcent, nadając wnętrzu walorów artystycznych.

Wysyłka w: 2 dni

Cena: 350,00 zł
szt.

Deep Forest TRZY CIAŁA

Deep Forest TRZY CIAŁA
Deep Forest TRZY CIAŁA

KONCEPCJA

„Trzy ciała” to obraz abstrakcyjny w swojej tematyce. Składa się z tysięcy różnorodnych struktur, o geometrycznych i morficznych kształtach, które tworzą niezwykle skomplikowaną kompozycję. Można go potraktować jako czysto dekoracyjne dzieło, jednak nie do końca, bo jak na abstrakcję przystało, tylko od naszej wyobraźni zależy, co dostrzeżemy w tej plątaninie form i kształtów.

Na płaszczyźnie dekoracyjnej rysunek stanowi pokaz możliwości twórczych autora na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Jako ozdoba ściany będzie stanowił świetne dopełnienie, szczególnie tych nowoczesnych wnętrz, choć w klasycznym otoczeniu również sprawdzi się wyśmienicie.

Wysyłka w: 2 dni

Cena: 400,00 zł
szt.
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl