Pomysł na prezent pod choinkę. Zakopane i sklep internetowy.

Święta, Mikołaj, Choinka ! Co kupić na prezent ?

To dylemat wielu osób w okresie świątecznym. Do wyboru mamy mnóstwo ofert, ogrom produktów będących efektem światowej masowej produkcji. Ryzykujemy zakupem bylejakość i powszechność takiego prezentu. Świetną alternatywą są produkty autorskie. Co to oznacza ?

Autorski dizajn i autorskie produkty, to rzeczy wytworzone poza przemysłem masowym. Za każdym projektem stoi realny człowiek, twórca, który zaprojektował, wymyślił, opracował koncepcję tego co można kupić. Są to rzeczy niepowtarzalne, robione ręcznie w pojedynczych egzemplarzach lub powtarzalne lecz wykonane w krótkich limitowanych kolekcjach. To co ważne, są to rzeczy zdecydowanie jakością przewyższające to co wyprodukowała fabryka, szczególnie ta na "końcu świata" z pogwałceniem wszelkich norm w zakresie ochrony zdrowia i środowiska.

Kupuj więc najlepsze prezenty ! Od polskich projektantów. Sklepów oferujących szeroką ofertę autorskich projektów nie jest dużo. Jednym z nich jest zlokalizowany na najbardziej znanej ulicy handlowej w Polsce, zakopiańskich Krupówkach, butik PolscyProjektanci.com Tam zawsze znajdziecie mnóstwo inspiracji prezentowych ! A jeżeli akurat nie jest Wam po drodze do Zakopanego to można odwiedzić stronę internetową butiku -> PolscyProjektanci.com

Zarówno stacjonarnie w Zakopanem jak i w sklepie online kupicie taaaakie prezenty i wiele wiele więcej...

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.