Peakapre marka prawdziwie górska tworzona z pasją ! Już online i w butiku Zakopane.

Peakapre to dość nowa marka na rynku mody autorskiej. Za jej sukcesem (tak, tak, jesteśmy pewni, że taki nadejdzie) stoi Justyna Kawa. Zakochana w górach po uszy dziewczyna, której nie są obce szlaki tatrzańskie, alpejskie jak i himalajskie. A historia podpowiada nam intuicyjnie, że biznes który swoje podstawy ma oparte na pasji skazany jest na powodzenie. No to już wiecie skąd tyle górskich akcentów w kolekcjach Peakapre ;-) Zresztą zobaczcie sami:

Peakapre marka z duszą górskiego globetrottera !
Kolekcje Peakapre dostępne na PolscyProjektanci.com

Na bluzach, koszulkach, longsleevach znajdziecie mnóstwo akcentów nawiązujących do gór i górskich wypraw oraz pasji. Zresztą ... zobaczcie na logo Peakapre. Co widzicie ?

Logo marki Peakapre kozica

No właśnie ;-) Kozica ! Najbardziej charakterystyczne górskie zwierzę Tatr polskich i słowackich. Te pojawiają się bardzo często na produktach Peakapre, przede wszystkim jako dziewczyna gór, dziewczyna kozica. Te które noszą ubrania Peakapre stworzą team kobiet, które podzielają wspólną pasję do turystyki górskiej w sposób nienachalny podkreślając na co dzień swoje zamiłowania.

Peakapre team kozic

Oczywiście oprócz pasji, autorskich grafik, w Peakapre najważniejsza jest jakość. Ta rozumiana jako świetne materiały, oczywiście naturalne - oraz krawiectwo na najwyższym poziomie. Dzięki temu w ubraniach Peakapre wygląda się bardzo kobieco i zawsze dobrze ;-) Kolekcje Peakapre można kupić online w butiku PolscyProjektanci.com -> Kolekcje Peakapre lub stacjonarnie w butiku PolscyProjektanci.com na pierwszym piętrze CH Krupówki 40 w Zakopanem.

Zapraszamy serdecznie !

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.