Naturalne i wegańskie kosmetyki w Zakopanem tylko w butiku PolscyProjektanci.com na Krupówkach

Witajcie, dzień dobry, heeeeej spod samiuśkich Tater ! :-) Czas na najlepsze naturalne i wegańskie kosmetyki pod Tatrami. A takie właśnie autorskie marki kosmetyczne znajdziecie w butiku PolscyProjektanci.com na Krupówkach, konkretnie na 1 piętrze Centrum Handlowego Krupówki 40. Dodatkowo cała oferta dostępna jest online na stronie polscyprojektanci.com, a znajdziecie tam takie marki jak La-Le Kosmetyki Naturalne, Zielone Laboratorium, Sapo Spa oraz Cashee Naturals.

La-Le Kosmetyki Naturalne w butiku PolscyProjektanci.com Zakopane
Cashee Naturals w butiku PolscyProjektanci.com Zakopane
Zielone Laboratorium w butiku PolscyProjektanci.com Zakopane

W butiku jest specjalnie wydzielona przestrzeń tuż obok kasy, w której znajdziecie prawie całą ofertę kosmetyczną wyżej wymienionych marek. Co ważne, każda z nich robi kosmetyki inne, więc oferta się nie duplikuje, a zapewnia na tyle szeroką gamę produktową, że z pewnością każdy coś dla siebie znajdzie. To co oczywiście najważniejsze to że mamy tutaj kilkadziesiąt kosmetyków bez chemii, syntetyków czy składników odzwierzęcych. Mega !

W butiku PolscyProjektanci.com znajdziecie również oprócz klasycznych kosmetyków naturalne świece zapachowe. Wykonane są z wosku sojowego oraz naturalnych aromatów / olejków eterycznych. Zapewniają naprawdę doskonałe wrażenia zapachowe i są bardzo wydajne, no i oczywiście bardzo eko w porównaniu ze świecami parafinowymi.

Naturalne sojowe świece zapachowe PolscyProjektanci.com Zakopane

W stałej ofercie lub sezonowo pojawiają się również oferty specjalne, jak chociażby doskonałe dla każdego fana śnieżnych szaleństw czy zimowych wędrówek zimowe kremy od La-Le, czy też wegańskie kosmetyki dla piesków / zwierzaków od Cashee Naturals.

Zapraszamy zatem serdecznie !

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.