Największy wybór autorskich ręcznie robionych czapek w Zakopanem !

Zima, wiosna, lato, jesień ... na Podhalu czapka zawsze może się przydać. A jeżeli myślimy o świetnym i komfortowym nakryciu głowy to oczywiście najlepszą opcją będą czapki zrobione przez polskich projektantów i polskie marki autorskie. Tutaj z pomocą przychodzi butik PolscyProjektanci.com na Krupówkach. 

Czapki Hauer to ręczna robota i magiczne kolory. PolscyProjektanci.com Krupówki 40
Ręcznie robione czapki od Flow Experience w butiku na Krupówkach

To jedyne miejsce w Zakopanem i na Podhalu z tak bogatą ofertą czapek i opasek. W butiku PolscyProjektanci.com na 1 piętrze CH Krupówki 40 znaleźć można czapki ręcznie robione jak i mechanicznie, z najlepszych gatunkowo rodzajów wełen jak i akrylowe lub z anilany. Dominują żywe kolory, ale fani stonowanych barw również znajdą coś dla siebie.

Czapki Jules w butiku na Krupówkach Zakopane
Czapki Kabak w butiku PolscyProjektanci.com w Zakopanem
Ręcznie robione czapki Hauer znajdziecie w Zakopanem u polskich projektantów
Ręcznie robione czapki Jules w butiku na Krupówkach PolscyProjektanci.com

W butiku PolscyProjektanci.com znajdziecie czapki takich marek autorskich i projektantów jak Jules z Zakopanego, Flow Experience z Kościeliska - to lokalni, ale też świetne z całej Polski -> AN HandMade, Madka, Kabak, Hauer, JungMob, Peakapre, Pimage i coś jeszcze by się znalazło. Prawda, że brzmi nieźle ? Jest też osobny dział z czapkami dziecięcymi oraz kominami i szalami. Oj dzieje się !  Zapraszamy zatem do czapkowego raju bez chińszczyzny, sieciówek i marek przemysłowych. 1 piętro CH Krupówki 40, Zakopane

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.